Druk czasopisma

Oferujemy profesjonalny druk czasopism, magazynów, katalogów

Oferujemy również usługi w pakiecie kompleksowym (skład graficzny DTP czasopism, druk, transport), jak i pojedyncze. Na tej stronie omawiamy usługę druku graficznego DTP czasopism, magazynów, katalogów


O druku czasopism

Oferujemy profesjonalną usługę druku czasopism i magazynów.

Druk odbywa się na wielu papierach i w wielu formatach. O możliwości wykonania usługi decyduje przede wszystkim możliwość otrzymania wskazanego przez Państwa papieru.


Nasi klienci

Nasze usługi, w tym skład gazety DTP, skład czasopism, druk gazet i druk czasopism kierujemy przede wszystkim do firm, Urzędów (w tym: Wojewódzkich, Starostw Powiatowych, Urzędów Miast, Urzędów Gmin), organizacji pozarządowych, organizacji pożytku publicznego, Fundacji, Stowarzyszeń.

Nasi Klienci bardzo często nie mają doświadczenia i zaplecza do samodzielnego przygotowywania publikacji. Ponieważ posiadamy wykwalifikowane i doświadczone działy graficzne: nie jest to dla nas przeszkodą, wręcz oferujemy całkowite przygotowanie publikacji, dzięki czemu zakres prac Klienta najczęściej ogranicza się do przesłania materiałów i późniejszego akceptowania i korygowania publikacji.


Nie masz doświadczenia? Bez obaw

Większość naszych klientów nie ma doświadczenia w kwestii składu graficznego DTP. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w takim tworzeniu publikacji w którym doświadczenie lub profesjonalizm Klienta nie jest wymagany.


Dlaczego warto z nami

Solidność i rzetelność – jesteśmy na rynku od kilkunastu lat, przez lata współpracujemy z Urzędami, Uczelniami, firmami, stawiając na te ważne dla nich cechy.

Elastyczność – nasze działy graficzne dopasowują się do potrzeb Klienta

Szybkość działania – druk odbywa się nawet w 24 godziny, skład graficzny nawet w 6-8 godzin.

Jakość produktu – stawiamy na najwyższą jakość. Dostarczane projekty są profesjonalne i wysokiej jakości.Skontaktuj się

Infolinia działa w godzinach 10.30 – 16.30 od poniedziałku do piątku

Zadzwoń:

📞 (77) 55 06 444

Napisz

pyt-web@drukarnia.opolskie.org


Ceny (druk gazety)

Ceny za druk czasopisma / katalogu / książki zależne są od takich zmiennych jak: gramatura papieru, liczba stron, nakład, liczba punktów docelowych (dla usługi wysyłki), a także bieżąca cena i dostępność papieru.


Inne nasze usługi


Ciekawe linki:

Czym jest łamanie tekstu, Czym jest skład tekstu, Czcionka 🙂 , Font